Menü Kapat

Kimo Kıgaz 210 Baca Gazı Ölçüm Cihazı Fiyat ve Özellikleri

Kimo Kıgaz 210 Baca gazı ölçüm cihazı fiyat ve özelliklerini sizlerle paylaşarak cihaz alımı öncesi bilgilendirmenizi sağlayacağız. Baca gazı ölçer cihazları içinde nitelikli ve verimlilik düzeyi yüksek olan bu cihazımız hakkında vereceğimiz faydalı bilgiler sayesinde iş ve iş yerlerinizde kullanabileceğiniz cihazı en iyi şekilde seçmenize olanak sağlamış olacağız

Kimo Kıgaz 210 Baca Gazı Ölçüm Cihazı özellik ve fiyat bilgilerini ayrıca ölçüm cihazları modellerimizin bulunduğu sayfamızdan da takip edebilirsiniz. Güncel makale yazılarımız ile tüm baca gazı analiz cihazlarımız hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Sizlerin de bildiği gibi günümüz teknolojinin her gün değişik göstermesi ve gelişmesi nedeniyle cihazlarda olan model ve özellik değişikliklerini sağlıklı bir şekilde takip etmek gerekir.  Yenilenen modern ölçüm cihazları işletmenizin ölçüm kalitesini daha da arttıracağı gibi, zamandan da tasarruf yapmanızı sağlayacaktır. Cihazları güvenilir ellerden almak garanti ve teknik destek kalitesi için çok daha önemlidir. Bunun için de ayrıca dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Kimo Kıgaz 210 Baca Gazı Ölçer Cihazı Genel Özellikleri

Kimo Kıgaz 210 Baca Gazı Ölçüm Cihazı
Kimo Kıgaz 210 Baca Gazı Ölçüm Cihazı

Kimo Kıgaz 210 Baca Gazı Ölçüm Cihazı İşletmelerin ve konutların ısıtma sitemlerinin sağlıklı kontrollerini yapmanızda yardımcı olmaktadır. Oksijen (O2) ve Karbondioksit (CO) sensörleri veya 3 sensörlü Oksijen (O2) ,Karbondioksit (CO) ve Azot oksit (No) sensörleri ile yanma verimliliğini ve kayıpları hesaplayabilirsiniz. Cihaz üzerine entegre yazıcısı sayesinde ölçüm sonuçlarını yazdırabilirsiniz. Kazan ayarlarında ilk çalıştırmada veya farklı durumlarda yüksek çıkan karbonmonoksitten cihazın etkilenmemesi için özel karbonmonoksit yıkama pompası ile ölçümünüz yarım kalmadan ayarınızı yapabilir hızlı ve doğru sonuçlar alabilirsiniz. Kombi ve kazan servisleri için ideal. Kullanım ve taşıma kolaylığı sayesinde saha koşullarında en büyük yardımcınız olmaktadır. Opsiyonel karbonmonoksit probu, karbondioksit probu , yanıcı patlayıcı gaz kaçak probu , sıcaklık probu , giriş-çıkış sıcaklık probu ve gaz sızdırmazlık kit seti ile farklı ölçümler almanıza da yardımcı olacaktır.Opsiyonel bluetooth modülü sayesinde telefon,tablet ve pc den cihazına bağlantı sağlayabilir ve işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ücretsiz yazılımı sayesinde grafik ve raporlama yapabilirsiniz.

Kimo Kıgaz 210 Baca Gazı Ölçer Cihazı Teknik Bilgileri

Ölçüm Değerleri
PARAMETRE
SENSÖR
ÖLÇÜM ARALIĞI
ÇÖZÜNÜRLÜK
DOĞRULUK
O2
Elektro-kimyasal
0% .. 21%
% 0.1 hacim
±% 0,2 hacim
NE
(H2 ile kompanzasyon)
Elektro-kimyasal
0… 8000 ppm
1 ppm
 0… 200 ppm: ± 10 ppm
201 … 2000 ppm : ±5% ölçülen değer
2001 … 8000 ppm : ±10% ölçülen değer
HAYIR
Elektro-kimyasal
0… 5000 ppm
1 ppm
0… 100 ppm: ± 5 ppm
101 … 5000 ppm : ±5% ölçülen değer
NOx
Hesaplanan
0… 5155 ppm
1 ppm
CO 2
Hesaplanan
% 0… 99 hacim
% 0.1 hacim
CH 4
Yarıiletken
0… 10000 ppm
% 0… 1 hacim
0… 20 LEL
1 ppm
% 0.0001 Hacim
0.002 LEL
±20 tam ölçü
Baca gazı sıcaklığı
K tipi termokupl
-100… + 1250 ° C
0.1 ° C
±1.1°C veya ±0.4% ölçülen değer
Ortam Sıcaklığı
NTC dahili
-20… + 120 ° C
0.1 ° C
± 0,5 ° C
Ortam Sıcaklığı
Pt100 (1/3 Din harici prob)
-50… + 250 ° C
0.1 ° C
±0.3% ölçülen değerin ±0.25°C
Çiğlenme noktası sıcaklığı
Hesaplanan**
0… + 99 ° Ctd
0.1 ° C
DHW sıcaklığı
TcK (Harici prob)
-200… +1300 ° C
0.1 ° C
±1.1°C veya ±0.4% ölçülen değer
Diferansiyel Basınç
Taslak
Yarıiletken
-200… +200 hPa
0,01 hPa
-200.00 … -1.00 hPa : ±0.5% ölçülen değerin +0.045 Pa
-1.00 … -0.40 hPa : ±5% ölçülen değer
-0,40… 0,40 hPa: ± 0,02 hPa
0.40 … 1.00 hPa : ±5% ölçülen değer
1.00 … 200.00 hPa : ±0.5% ölçülen değerin + 0.045 hPa
Kayıplar
Hesaplanan
% 0’dan% 100’e
0.1%
Baca gazı hızı
0 … 99.9 m/sn
0.1 m/sn
Aşırı hava (λ)
Hesaplanan
1 … 9.99
0.01
Düşük verimlilik (ηs)
Hesaplanan
0 … 100%
0.1 %
Yüksek verimlilik (ηt)
(yoğuşmalı)
Hesaplanan
0 … 120%
0.1%
Opaklık indeksi
Dış enstrüman
0 … 9
DÖKÜMANI İNCELEYİN KIGAZ 210 Teknik Döküman
AÇIKLAMALAR
(D) Dahili/(O) Opsiyonel
Temel yazıcı yerine nokta vuruşlu matriks yazıcı
D
Taşıma Çantası
D
220 V Besleme adaptor
D
180 mm bacagazı probu ve su filtresi
D
Manyetik koruyucu kapak
D
Silikon tüp 2 x 1
D
Diferansiyel basınç kiti
D
Kalibrasyon sertifikası
D

Baca Gazı Analizi Ölçer Cihazı Kimo Kıgaz 210 Modelini Satın Alın

Baca Gazı Ölçüm emisyon cihazı Kimo Kıgaz 210  teknik bilgilerimizi yukarıda bulunan tablomuzda inceledik. İnceleme sonrasında satın almak istediğiniz Kimo Kıgaz modellerinden istediğinizi seçebilir, gerektiğinde şirketimizden ayrıca bilgiler alarak satın alma konusunda daha çok sorunun yanıtını bulabilirsiniz. Kaliteli analiz cihazlarının satış merkezi olan Ram Limited Ölçüm ve Kontrol sistemleri şirketimiz fiyatlar konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Kimo Kıgaz 210 Baca Gazı Ölçer Cihazı teknik bilgilerinizi listeledik. Teknik detaylar listemiz üzerinden ürün kataloğunu indirerek  daha detaylı bilgileri bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebilirsiniz. Baca gazı ölçüm cihazları arasında karşılaştırma yapmak istediğinizde oldukça işinize yarayacaktır.

Kimo kıgaz baca gazı ölçer cihazlarının diğer modellerine ram-limited şirketi resmi sitemizden ya da sitemizin ölçüm cihazı ürün sayfasından ulaşabilirsiniz. İnternet üzerine Kimo markasını satan ve yetkili satıcı ünvanına sahip olmayan satıcılar ile şirketimizi karıştırmamak gerekir. Bizler Kimo modellerinin Türkiye yetkili satıcısı olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda çözüm ortaklığımız sayesinde siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmekteyiz.

Baca Gazı Analizi Ölçer Cihazı Kimo Kıgaz 210 Modelini Satın Alın

Baca Gazı Ölçer sitesi, Ram Limited Şirketi Ölçü ve Kontrol Sistemleri Güvencesi Altındadır. Yaptığınız alış verişler tamamı ile şirketimiz bünyesinden gerçekleştirilmektedir. Yine satış sonrası servis ve eğitim hizmetleri Firmamız tarafından yapılmaktadır.

Baca gazı analiz cihazlarını neden kullanmalıyız? Baca gazı ölçümü neden gereklidir yazımızdan sonra BACA GAZI ÖLÇER Cihazlarına göz atarak, işletmeleriniz için ihtiyacınız olan cihaza ulaşa bilirsiniz Gerektiği taktirde Baca Gazı Ölçer iletişim sayfamızdan Ram Limited Ölçü ve Kontrol Sistemlerimizin telefon numaralarına ulaşarak detaylı bilgiler alabilirsiniz. Sonrasında Baca Gazı Ölçer Cihazları arasından istediğiniz ürünlerin fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

Baca Gazı Analizi Ölçer Cihazı Kimo Kıgaz 210 Almadan Önce;

Akılınızda olsun ki, Kimo Kıgaz 210Baca gazı analiz cihazımız, Bacagazı ölçüm ve analiz cihazları veya Emisyon ölçüm cihazları dış ortama atılan bu gazların konsantrasyonunu ve miktarını ölçmeye yararlar. Bu sayede hava kirliliğine sebep olan gazların ve çevreye salınan kirleticilerin de miktarını ölçer. Satın alma durumunda bu verileri baz alarak cihaz seçim yapmak gerekir.

Aslında neden Kimo 110 Analiz cihazını almalıyız diye bir soru sorulduğunda size şu şekilde yanıt verebiliriz.;  Emisyon ölçüm cihazlarından alından bu bilgilere kullanılarak gaz salınımın zararlı değerlerin altında tutulması sağlanmaya çalışılır. Isıtma sistemleri ve endüstriyel tesisler gibi alanlarda emisyon kaçınılmazdır. Ancak bunun çevreye zarar ve rahatsızlık vermemesi için sıkı düzenlemeler ve bu düzenlemelere uyulmadığı takdirde uygulanan yaptırımlar söz konusudur. Bunun yanında çevreye verdiği zararı da unutmamak gerekir. Bu yüzden gaz salınımı yapan kuruluşlarda emisyon ölçüm cihazları kullanılarak sürekli bir kontrol söz konusu olmalı ve aşım durumunda acil müdahale edilmelidir ve salınım değerlerini normal değerlere indirmek için düzenlemeye gidilmelidir.

Baca gazı ölçüm cihazları hakkında diğer yazılarımız;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir